Biz Kimiz?

Türkiye’nin tekstil sektöründe uzun yıllardır Dikiş ipi ve Makina Yedek Parça hizmeti veren Hana İplik, tamamen yerli üretim Gür-Poly markası ile dikiş ipliğinde en uygun fiyat ve kaliteli iplik üretimi yapmaktadır. 25 Yılı aşkın hizmet süresi ile Türkiye’nin tamamına servis imkanı vardır. Dünya lider markalarına sahip olan diğer dikiş ipliklerinin de distributor’lüğü mevcuttur. İplikteki çeşitliliği ile Polyester dikiş ipliği, tekstürize denye iplik,pamuk dikiş ipliği ve aksesuar ipliklerinin satışını yapmaktayız.

Yenilenen tekstil sektörü ve dijital çalışmalara dönen bu sektöre ayak uydurmak için uzman ekibimiz ile çalışmaktayız.

Tüm dikiş makinaları’nın yedek parçalarını temin edebilir, Geniş ürün yelpazesi ile Kesimhane,Dikimhane ve Ütü paket malzemelerinizi en uygun fiyattan satın alabilirsiniz. Hızlı servis ve müşteri memnuniyet odaklı çalışma sistemi ile siz tekstil firmalarına hizmet etmekteyiz.

Sahip olduğumuz marka değerleri,

120 No Polyester Dikiş İpliği Gür-Poly Markası
Sanayi tipi iplik temizleme makinası İP-KES Markası

Tuana,Poly-Mercan,Ton,Matris,Oskar markalarının ana bölge bayisi Hana İplik’tir.
Hedefimiz, 25 yılı aşkın bozulmayan kalitemizi ve müşteri memnuniyetimizi devam ettirmek, tekstil sektörüne yön vererek hem uygun hem kaliteli ürünlerin satışını sunmaktır. Gür-Poly markası tamamen Hana İplik Teks. San. ve Dış Tic. Ltd. Şti’ye aittir.

Servis Güzarğahları,

İstanbul içi tüm semtler olmak üzere Türkiye’nin tamamına kendi araçlarımız ile servis hizmeti vermekteyiz. İstanbul için her gün 3 defa olmak üzere servis hizmeti sunuyoruz. Yurt dışı siparişler için email adreslerimizden bizlere ulaşabilirsiniz.

X