Lider Dikiş İpliği

Polyester dikiş ipliği kategorisinde olan ve kesil elyaf’tan oluşan Lider iplik markasının 120no dikiş ipliği uzun yıllardır satışı yapılmaktadır. Yüksek kalitesi ve geniş renk yelpazesi ile müşterilerinin istediği iplik olmuştur. İstanbul iline günde 3 defa servis olmak üzere Türkiye’nin tamamına lider iplik gönderimi yapmaktayız. 120no başta olmak üzere 50no 36no polyester dikiş ipliği, 60no 40no 24no pamuk dikiş ipliği ve 150 denye teksturize muz iplikleride mevcuttur.
Lider iplik anabölge bayisi olan Hana İplik, Yenibosna ve Esenyurtta merkezleri ve bir çok dikiş ipliği bayisi olması nedeni ile Lider iplik isteyen müşterilerine gün içinde 3 defa servis ile hızlı servis imkanı yapabilmektedir. Lider iplik kullanıcıları lider iplik fiyatlarını öğrenmek için ve satın almak için iletişim adreslerimizden bizlere ulaşarak dikiş ipliği satın alabilirler.

Lider İplik Fiyatları

Polyester dikiş ipliği markası olan Lider iplik ürünlerinin fiyat listesini en kısa zamanda sitemizde belirticez. Anlık olarak fiyatları öğrenmek için iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Lider İplik Servis

Türkiye’nin tamamına olmak üzere İstanbul Avrupa yakasının tamamına lider iplik servis hizmeti vermekteyiz. Merkezi Yenibosna ve şubesi Esenyurt’ta olan Hana İplik, Lider iplik ana bölge bayisidir. Lider iplik ürünlerinden aldığınızda günde 3 defa servis hizmetinden yararlanabilirsiniz.

SATIŞINI YAPTIĞIMIZ VE BAYİSİ OLDUĞUMUZ MARKALAR

Matador İplik
Gür-Poly
İp-Kes İplik Temizleme Makinaları
Tuana Dikgör İplik
Lider İplik
Tür-ip İplik
Türsan İplik
Poly-Mercan İplik
Poly-Ton İplik
Matris İplik
Oltalı İplik
Coats Cometa Dikiş İplikleri
Üçbaşak İplik
Betareks Sim İplikleri
Groz-Beckert İğne
Merze Makasları
Saip Logo
Silter Ütü
Arı Oil Yağ
Castrol Makina Yağları
Sosan Makina Yağları
Della Paper Pastal Kağıtları
Erkan Plastik Logo
Blue Bird Spreyleri
Golden Eagle Logo
Pegasus Makina Yedek Parça
Typical Makina Yedek Parça
Brother Makina Yedek Parça
Juki Makina Yedek Parça
Siruba Makina Yedek Parça
Yamato Makina Yedek Parça
Yuki Makina Yedek Parça
Kingtex Makina Yedek Parça
Kansai Makina Yedek Parça