En iyi Fiyat, Gerçek Kalite, Zengin Renk Çeşidi, Tüm marka iplik kalınlıkları ve iplik çeşitleriyle hızlı servis anlayışını benimseyen bir firmadır. Müşteri memnuniyeti odaklı hizmet vermekten gurur duyuyoruz. Sertifikalı iplik üretimi ve dağıtımı ile kendi kalitesini ön görülen firmalar tarafından tescil etmiştir.

Hana İplik 25 seneyi aşkın tekstil sektöründe kendi ürettiği ipliği ve dünyaca ünlü iplik markalarının bayii ve ana bölge bayii olarak tüm renk ve kalınlıktaki ipliklerini toptan ve perakende satış hizmeti sunmaktadır. Tekstil sektöründe 1990 yıllarında faaliyet göstermeye başlayan firmamız geçmişte olduğu gibi bugünde,hızlı ve emin adımlarla ilerlemeyi sürdürmektedir. Firmamız üreticiden ve imalatçıdan direk tüketiciye hizmet vermektedir. Bunun yanında tüm dünyaca kabul görülen dikiş ipliği markalarının ana bayiliği olarak tüm renk ve kalınlıklarda ipliklerin satış ve dağıtımına üslenmiştir.

Bir ilk olarak önceden kullanıp kenara ayırdığınız tüm marka ve kalınlıktaki dikiş ipliklerini renk farkı ayırt etmeden sizden alıp tesislerimizde geri dönüşüm işlemini başlatıyoruz.

Toptan ve perakende satışı olan Hana iplik, tekstil sektöründeki bir çok iplik çeşitlerinin hem imalatını yapmaktadır hemde satışını sunmaktadır. Tüm ürünleR kaliteli ve %100 doğru metraj ile satılmaktadır.

Polyester dikiş ipliğini profesyonel  bir şekilde hizmet sunarken, Makina yedek parça ve tekstil yan ürünlerinin satış hizmetini sağlamaktayız. Kesimhane,Dikimhane ve Ütü paket’de kullandığınız bütün yedek parçaları stok sınırı olmadan temin edebiliyoruz. 

BAYİLİKLERİMİZ